Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 30, 2022

Scroll to top

Top

271 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir: “Inter me ka hyre ne zemer. Tifoze, te bejme te dridhet Napoli. Ne do te jemi…”

Thohir: “Inter me ka hyre ne zemer. Tifoze, te bejme te dridhet Napoli. Ne do te jemi…”
Ardi Deda

Ishte paralajmeruar para disa ditesh dhe sot ka ardhur apeli i Erick Thohir ne kuader te ndeshjes Inter-Napoli: “Kunder Napolit do te jete nje ndeshje e bukur. Do te jene te gjithe tifozet zikalter ne stadium dhe, te gjithe bashke, mund te jemi protagoniste. Do te jete nje dneshje e veshtire, por ne jemi Inter dhe pikerisht per kete te dielen do te jete momenti yne. Do te jete nje rast per te shprehur se bashku me tifozat tane entuziasmin qe nevojitet ne ndertimin e nje grupi te madh dhe mbi te gjitha kaq te ri si ai i yni. Inter me eshte futur ne zemer: te dielen do te jem tifozi i pare qe do te mbeshtes skuadren. Duhet te jemi te bashkuar per te nxitur Interin, duhet te jemi lojtari i dymbedhjete ne fushe qe do te beje diferencen. San Siro eshte nje stadium unik ne bote: kur arrin te transmentoje gjithe ngrohtesine e saj ben qe te dridhen kembet e kudnershtarit. Trajneri dhe skuadra ju presin te gjitheve te dielen ne stadium per te marre perqafimin e te gjithe popullit interist. Forca Inter!”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.