Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

639 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir – Inter, tratativa zgjatet. Ne kete pike…

Thohir – Inter, tratativa zgjatet. Ne kete pike…
Xhorxh Gellci

Ardhje dhe ikje e shpejte ajo e Erick Thohir. Vetem disa bisedime, pikerisht sic i kishte definuar Moratti, te ndodhura ne qender te Milanos. Dhe sic jane vendosur gjerat, duket sikur udhetimi ne Milano nuk i ka sjelle Thohir-it frutet e deshiruara.

Manjati do te leje neser Milanon, sic u konfirmua nga ai vete, pa mundur te arrije marreveshjen finale. 80% e kuotave nuk eshte kerkuar kurre, sic ka nenvizuar Thohir. Por ne kete pike, tratative qe dukej sikur do te mbyllej brenda te dieles, eshte e destinuar te zgjatet akoma.

Dhe ne na takon vetem te presim…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags