Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

5,418 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir: “Jam shume i lumtur per entuziazmin e tifozeve. Po bejme me te miren. Shaqiri dhe Poldi…”

Thohir: “Jam shume i lumtur per entuziazmin e tifozeve. Po bejme me te miren. Shaqiri dhe Poldi…”
Inter Club Staff

Ekskluzivisht per Inter.it, presidenti i Interit, Erick Thohir ka leshuar disa deklarata per sa i perket levizjeve te fundit ne merkato te Interit

Ja fjalet e tij: “Jam shume i lumtur per entuziazmin e treguar nga tifozet zikalter ne drejtim te Podolskit dhe Shaqirit, dy lojtare qe jam shume i bindur qe do te bejne me te miren e mundeshme tek Interi. Po punojme shume fort per te bere me te miren per ne dhe per ata, te drejtuar nga nje tranjer shume i madh si Mancini, do te na japin nje dore te madhe ndihme. Podolskit dhe Shaqirit i uroj mireseardhjen! E gjithmone Forza Inter!”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.