Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

618 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir: “Jemi rikthyer. Krenar per shpirtin luftarak qe treguam. Faleminderit tifoze per…”

Thohir: “Jemi rikthyer. Krenar per shpirtin luftarak qe treguam. Faleminderit tifoze per…”
Inter Club Staff

Erick Thohir ne fundin e ndeshjes ka dashur te falenderoje tifozet dhe ka komentuar edhe peraqitjen e skuadres.

Presidenti ka folur per Inter.it dhe keto jane fjalet e tij: “Faleminderit te gjithe tifozeve per mbeshtetjen, ishte shume e rendesishme qe te krijohej atmosfera e duhur dhe kjo erdhi per meriten tuaj. I keni dhene skuadres shtytjen vendimtare. Jam shume krenar per shpirtin luftarak qe tregoi skuadra dhe tranjeri. Jemi rikthyer! Eshte i njejti shpirt luftarak qe do te shohim ne fushe edhe te enjten. Jam i sigurte.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.