Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

5,335 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir ka derguar nje mesazh: Mancini i ka thene skuadres se…

Thohir ka derguar nje mesazh: Mancini i ka thene skuadres se…
Inter Club Staff

“Kompakt, te kthehen tek fitoret ne 11 ndeshjet e mbetura ne Serie A dhe te meritohet nje vend ne Europa League”.

Ky eshte mesazhi i percjelle nga Thohir dhe nga i gjithe klubi per skuadren pas eleminimit nga Europa League. Edhe Roberto Mancini ka percjelle kete mesazh tek lojtaret nje e nga nje: tekniku i ka thene djemve se vershellimat e San Siros ishin te merituara. E nga keto deri ne fund te sezonit do te jene te gjithe ne provim e duhet te meritojne nje vend ne skuader, ndryshe rrezikojne te shiten. Askush nuk eshte i paprekshem.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.