Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,019 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir ka nje plan per te ardhmen e Zanettit. Pa harruar edhe ndihmen e …

Thohir ka nje plan per te ardhmen e Zanettit. Pa harruar edhe ndihmen e …
Ardis
  • On 16/11/2013, 12:11

Nje nga pikat me te rendesishme te menaxhimit te Erick Thohir do te jete e lidhur me te ardhmen e Javier Zanettit. Kapiteni zikalter duhet te diskutoje me shoqerine per terheqjen e tij, duke e planifikuar ne menyren me te mire. Thohir do te donte qe Zanetti te behej ajo figure e dirigjenciale qe Milani nuk nderton rreth Paolo Maldinit. Hipotezat me te vleresuara jane dy: zv/president ose nje rol me aktiv brenda sektorit teknik, per me momentin me i vleresuar.

Nje diskutim qe do te konsumohet ne muajt e ardhshem, duke pare qe skadenca e kontrates se Pupi-t eshte fiksuar ne muajin qershor.

Nje tjeter figure absolute do te jete ajo e Ivan Ramiro Cordoba, aktualisht ne faze rekuperimi per shkak te peritonit. Kolumbiani eshte shume i vleresuar brenda klubit dhe sapo eshte pranuar ne kursin e drejtorit sportiv ne Coverciano. Do te jete padyshim nje arme me shume ne kete epoke te re zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.