Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

789 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir: “Kam pare Interin me te keq te sezonit.”

Thohir: “Kam pare Interin me te keq te sezonit.”
Xhorxh Gellci

Skuadra, me shume mundesi, ka bere paraqitjen me te keqe te te gjithe sezonit.” – keshtu ka komentuar Erick Thohir per bashkepunetoret e tij me te ngushte, pas humbjes te Interit dje me Lazion. “Nuk donim ta nisnim vitin keshtu” – ka vazhduar padroni, sic raporton Corriere dello Sport.

Manjati indonezian, dakord me te gjitha analizat e bera mbi ndeshjen, ka pare shume gabime nga lojtaret e tij dhe mbi te gjitha paraqitje te dobeta nga lojtaret qe deri tani ishin shprehur mire. Presidenti i ri, tani pret nje reagim te menjehershem ne Kupen e Italise: Interi do te luaje te enjte ne fushen e Udineses ne 1/8 e finaleve te ketij kompeticioni.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags