Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,378 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir largohet nga VIVA: “Jam i lodhur, me vjen keq por duhet te mendoj per Interin…”

Thohir largohet nga VIVA: “Jam i lodhur, me vjen keq por duhet te mendoj per Interin…”
Inter Club Staff

Erick Thohir ka dhene doreheqjen si president i Visi Media Asia Tbk (ose e njohur ndryshe si VIVA), grupi editorial ne drejtim te tij dhe tashme do te drejtohet nga familja Bakrie. Thohir ka shpjeguar keshtu vendimin e tij: “Me vjen shume keq qe duhet te largohet por jam shume i lodhur. Duhet te perqendrohem tek Interi”, jane fjalet e sjella nga Medeka.com.

Thohir do te zevendesohet nga Anindya Bakria, i cili ka deklaruar: “Performancat e grupit do te mbahen ne nivele te larta po ashtu si edhe qendrueshmeria e grupit. VIVA do te kete akoma hapsire te rritet dhe te maksimizoje potencialin e saj.”

Nderkohe kjo levizje e Thohir tregon edhe nje here se sa eshte lidhur ai me Interin dhe se sa rendesi i jep te ardhmes se ekipit te cilit tashme ai zoteron.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags