Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,280 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir: Mancini, do te dalim nga kjo situate. Ndersa tekniku zikalter…

Thohir: Mancini, do te dalim nga kjo situate. Ndersa tekniku zikalter…
Blerim Shehu

Kur duket se gjithcka eshte vene ne diskutim, Erick Thohir nderhyn per te qetesuar situaten dhe per te nje stabilitet ekipit ne kete moment te veshtire. Besim te plote tek Roberto Mancini, ky eshte mendimi kryesor i presidentit zikalter, i cili ka per qellim ti qendroje prane tranjerit ne kete moment te veshtire:

“Indoneziani ne dreken qe pati me Mancinin te dielen perpara ndeshjes, ka perdorur te njejten metode qe Juventus perdori me Allegrin ne fillim te sezonit kur juventus ishte ne veshtiresi. Po pritet qe ekipi te beje kthesen drejt fitoreve, presidenti ka tentuar t’i jape nje fryme optimizmi ekipit shpesh duke perdorur dhe buzeqeshje te sforcuara. “Do te dalim nga kjo situate” ka thene Thohir. Mancini sigurisht qe e ka pritur shume mire kete mbeshtetje nga ana e presidentit zikalter.

Corriere dello Sport

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.