Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,200 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir: “Mancini? Prisni, shume shpejt do te kete nje komunikate zyrtare qe…”

Thohir: “Mancini? Prisni, shume shpejt do te kete nje komunikate zyrtare qe…”
Inter Club Staff

Erick Thohir mesa duket ka qene ai qe ka dashur te beje kete ndryshim tek Interi. Si mund ta shikonte Interin ne ate gjendje, ku edhe Moratti ne nje fare menyre vendosi te largohej edhe per shkak te tranjerit. Afrimi i Mancinit ka qene nje vendim i Thohir. Kete gje e pohoi edhe Massimo Moratti ne intervisten sot ku tha se ai nuk kishte dore(edhe pse pak e besueshme), dhe se vete Thohir kishte dashur qe te afronte Mancinin.

Ne keto ore Erick Thohir gjendet ne Indonezi, ne Xhakarte dhe ka preferuar te mos komentoje shkarkimin e Mazzarrit dhe ardhjen e Mancinit duke thene vetem se: “Prisni, shume shpejt do te kete nje komunikate zyrtare qe do te sqaroje gjithcka.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.