Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,052 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir: “Mancini trajner i madh. Me ate jemi dakord qe te sjellim lojtar ekspert dhe me talent te Interi”

Thohir: “Mancini trajner i madh. Me ate jemi dakord qe te sjellim lojtar ekspert dhe me talent te Interi”
Bujar Berishaj

Erick Thohir kthehet te flas. Presidenti i Interit flet akoma per sezonin e zikalterve dhe ofron granaci ne planin teknik dhe per merkaton. Sajti sundul.com raporton keto deklarata:

“Vendi i katert ishte rezultati me i mire qe mund te arrihej me Interin ne kete kampionat, per sezonin e ardhshem shpresoj qe skuadra mund t’i tregoj dhembet. E ardhmja e Mancinit? Besoj qe ka besimin e duhur per te vazhduar me udheheqjen e skuadres, eshte nje trajner i madh”.

Manjati gjithashtu zbulon qe tashme ka planifikuar strategjine per merkaton e veres ne bashkpunim me teknikun: “Une dhe Mancini kemi pranuar qe te sjellim te pakten tre lojtar me talent dhe ekspert per tre repartet, mbrojtje, mesfushe dhe sulm”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.