Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,022 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir mberrin neser: zevendesuesi i Roeslani, kush do te jete Mister X?

Thohir mberrin neser: zevendesuesi i Roeslani, kush do te jete Mister X?
Ardi Deda

Presidenti i Inter Erick Thohir pritet te vij neser ne mengjes ne Milano, por kete here nuk do te vij vetem. Me te do te jene drejtori i pergjithshem i Interit Marco Fassone, dy keshilltaret Handy Soetedjo (qe zoteron 14% te kutave zikalter) dhe Hioe Isenta, pervec mister X qe ne bordin drejtues te Interit do te zere vendin e Roslan Roeslani, i detyruar ti leshonte kuotat e tij vete presidentit Thohir.

Natyrisht grupi indonezian ka levizur ne me nyre te plote, ndersa te premten eshte parashikuar takimi i bordit drejtues te klubit. Kemi nje mister se kush mund te ishte i famshmi mister X. Deri tani nuk eshte zbuluar asgje perkundrazi, kane ardhur dhe pergenjeshtrime per zerat qe kane qarkulluar. Nuk duket te jete nje nga sipermarresit qe kane qene te aferm ne te kaluaren me Thohir. Mister X gjithsesi duhet te ndihmoje ekipin dhe ne planin e zhvillimit komercial.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.