Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

552 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir mberriti sot ne oren 9 ne Malpensa: Direkt ne Appiano! Ja programi i ngjeshur…

Thohir mberriti sot ne oren 9 ne Malpensa: Direkt ne Appiano! Ja programi i ngjeshur…
Inter Club Staff

Me rastin e ndeshjes se sotme ndermjet Interit dhe Juventusit, edhe presidenti zikalter Erick Thohir ishte prezent ne stervitjen e shkurter qe Interi zhvilloi ne mengjes ne Appiano Gentile. Ai zbarkoi sot ne oren 9:00 te mengjesit ne Malpensa dhe direkt shkoi tek qendra stervitore e Interit.

Nderkohe, Presidenti i Interit do te kete nje program te ngjeshur gjate qendrimit te tij ne Milano. Pas stervitjes ai do te drejtohet per ne Meazza. Neser ne mengjes do te kete nje takim me skuadren, tranjerin dhe drejtuesit. Nuk perjashtohet qe gjate ketyre diteve te vendosen strategjite e merkatos dhe te leshohen fonde jo te vogla per te permiresuar skuadren.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.