Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,165 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir mbledh te gjithe drejtuesit ne nje takim, edhe Zanetti ne mbledhje: Ja mesazhi!

Thohir mbledh te gjithe drejtuesit ne nje takim, edhe Zanetti ne mbledhje: Ja mesazhi!
Inter Club Staff

Sic tregon Nebuloni per Sky Sport 24, ka pasur nje takim te jashtezakonshem ndermjet Thohir dhe i te gjithe drejtuesve te tjere tek Interi qe do te thote se ne takim ishin: Williamson, Fassone, Bolingbroke, Zanetti, Ausilio dhe Mazzarri.

Ky takim eshte bere per te vene pikat mbi ‘i’ per situaten e krijuar dhe per te siguruar te gjithe qe asgje sdo te ndryshoje dhe se projekti vazhdon. Presidenti i Interit ka folur per ate qe ka ndodhur dje. Shpresa eshte qe raportet me Morattin te mbesin te mira por presidenti aktual i Interit ka bere me dije se nuk mund te nderhynte dot tek vendimet e Morattit.

Projekti gjithsesi vazhdon dhe Thohir deshiron qe Interi te ece perpara e eshte i bindur se ne krye te Interit jane personat e duhur per te arritur rezultatet e shpresuara: Te rikthehet Interi ne nivele te larta dhe te ndertohet nje shoqeri e forte. Neser Presidenti do te niset per ne Indonezi. Ai e kishte per sot bileten por e shtyu me nje dite pas asaj qe ndodhi dje dhe deshironte qe te qetesonte te gjithe pas lajmi te djeshem.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.