Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,099 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir: “Me Zanettin diskutojme per te ardhmen. Mazzarri? Qendron. Torres…”

Thohir: “Me Zanettin diskutojme per te ardhmen. Mazzarri? Qendron. Torres…”
Ardi Deda

Erick Thohir sapo ka mberritur ne Itali dhe sonte do te jete i pranishem ne ndeshjen Inter-Lazio, ndeshje e rendesishme kjo te pakten per dy motive: kualifikimi ne Europa League dhe lamtumira e Javier Zanetti. Numri 1 i klubit zikalter i eshte pergjigjur disa pyetjeve te gazetareve sapo ka zbritur ne aeroport:

Dite e rendesishme per Zanettin.

“Jam i lumtur per te. Mund te punojme se bashku ne te ardhmen, por padyshim vendimet do te merren ne fund te sezonit”.

Mazzarri do te qendroje tek Inter?

“Po, do te qendroje. Ai ka nje kontrate me ne dhe do te respektohet”.

Si i komentoni kritikat e tifozeve ndaj Mazzarrit pas derbit?

“I kuptoj, edhe une nuk isha i kenaqur. Por eshte e rendesishme per ne te fillojme sezonin e ri me stabilitet”.

Do te shkoni ne Londer per te folur me Torres?

“Jo, jo… Shkoj ne Londer per takime te tjera”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.