Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 22, 2020

Scroll to top

Top

219 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir ne Appiano, menjehere vjen edhe Moratti.

Thohir ne Appiano, menjehere vjen edhe Moratti.
Ardis
  • On 14/11/2013, 14:26

Erick Thohir ka mberritur ne Pinetina per takimin e tij te pare me Walter Mazzarrin dhe me lojtaret e Interit. Sipas asaj qe sjell Silvia Vallini e Sky Sport 24, do te jete mundesia e shumepritur te flasin per here te pare balle per balle te dyja palet. Pak me vone ka mberritur edhe Massimo Moratti ne qendren sportive Appiano Gentile. Do te jete tek qendra sportive intervista e e pare me presidentin aktual te zhvillojne strategjithe e ardhshme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.