Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,067 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir: “Nje stervitje e mire. Fola me Zanettin, per Hernanes…”

Thohir: “Nje stervitje e mire. Fola me Zanettin, per Hernanes…”
Ardi Deda

Erick Thohir ka leshuar disa deklarata te shkurtra gazetareve ne perfundim te stervitjes se sotme te skuadres ne San Siro ku Thohir ka qene i pranishem. “Kam ardhur ketu vetem per te pare stervitjen, mendoj se shkoi mire. Te shohim nese do tia dalim neser te bejme nje ndeshje te mire neser”.

I shqetesuar per Hernanes?

“Jo, ndonjehere lojtaret kane nevoje te pushojne”.

Keni folur me Mazzarrin?

“Jo, vetem e pershendeta perpara stervitjes”.

Dhe me Zanettin?

“Po, me te fola”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.