Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,026 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir nxit: “Besoj tek ju, Inter-Wolfsburg eshte nje ndeshje e madhe. Tifozet…”

Thohir nxit: “Besoj tek ju, Inter-Wolfsburg eshte nje ndeshje e madhe. Tifozet…”
Bujar Berishaj

Ne prag te Inter-Wolfsburg, presidenti zikalter i dergon nje mesazh mbeshtetje ekipit:

“Inter-Wolfsburg eshte nje nga ato ndeshjet ne te cilat si nje lojtar ju deshironi qe te luani ,” deklaroi presidenti zikalter Erick Thohir ne nje mesazhdrejtuar ekipit te tij me ndeshjen e Europa League shume afer kunder Wolfsburg.

“Une besoj qe lojtaret qe dalin ne fushe mund te japin me te miren dhe te rrisin sfiden. Une e di sa e veshtire eshte kjo sfide, por une gjithashtu e di se sa shume lojtaret i duan keto fanella dhe keto ngjyra dhe sa te etur jane qe ta tregojne. Une do te jem duke bere te njejten, se bashku me miliona tifoze te tjere rreth botes. Ne besojme tek ju? Forzza ragazzi! Forza Inter!”

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.