Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,751 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir: “Opinione te ndryshme mbi tratativen, nuk kishte perfitime. Tani kam vendosur…”

Thohir: “Opinione te ndryshme mbi tratativen, nuk kishte perfitime. Tani kam vendosur…”
Donald Elmazi

Ja deklaratat e Erick Thohir pas komunikates se shoqerise: “Kete mengjes kam degjuar te gjithe bashkepunetoret e mi, jam takuar edhe me Dr. Massimo Morattin  dhe djalin e tij Angelomario: kam vendosur te mos vazhdoj me tratativen me Juventusin. Kam pare te arsyeshme qe nuk kishte kushte per te arritur ne nje akord mbi te cilin kishte opinione te ndryshme dhe ku perfitimet ekonomike dhe teknike nuk ishin shume te dukshme. Kam urdheruar drejtoret e Zones Teknike, sic kemi thene edhe nepermjet komunikates zyrtare, te vleresojne te tjera mundesi te merkatos, per te perforcuar skuadren ne baze te paramtrave teknike te Fair Play-t FInanciar. Besoj edhe nje here qe duhet te jemi te bashkuar, ne menyre qe te kthehemi ata qe te gjithe duam dhe qe Interi meriton”.

\

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.