Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

795 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir, per Interin po afrohen dite te nxehta: Me 18 ne Milano, me 19 Inter vs Napoli dhe me 20…

Thohir, per Interin po afrohen dite te nxehta: Me 18 ne Milano, me 19 Inter vs Napoli dhe me 20…
Inter Club Staff

Erick Thohir eshte ne Londer por shume shpejt do te jete serisht ne Milano sepse per Interin po afrohen dite shume te nxehta.

Presidenti zikalter ne fakt me date 18 do te rikthehet ne Milano sepse me daten 19 do te jete prezent ne Inter-Napoli. Nje ndeshje e rendesishme kjo, ku skuadra do te kete ndihme per mbeshtetjen e te gjithe popullit zikalter por edhe te presidentit mbi te gjitha. Ndersa nje dite me pas ai do te drejtoje asamblene e aksionereve te Interi: Do te jete nje dite mjaft e rendesishme per numrin nje te Interit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.