Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,341 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir: “Realistike te mendojme per vendin e katert ose te peste. Tifoze, keni durim…”

Thohir: “Realistike te mendojme per vendin e katert ose te peste. Tifoze, keni durim…”
Xhorxh Gellci

Erick Thohir kthehet te flase dhe e ben nepermjet gazetes te tij, Republika. Flitet per objektivat e ketij sezoni, dhe Erick duket se i ka ulur pak ovjektivat: “Kam thene gjithmone qe po bejme me mire se sezonin e shkuar. Realisht, objektivi eshte te arrijme te katertit ose te pestit. Por duhet te shikohet ecuria e Fiorentines, Napolit dhe Verones. Kemi humbur disa pike ne ndeshjet e fundit.” – ka pranuar Thohir.

Presidenti zikalter u ka kerkuar edhe tifozeve te kene durim: “Nje projekt nuk mund te ngrihet ne kembe ne nje ose dy muaj. Gjerat kerkojne kohe. Dua te behet ashtu sic bejne pjesa me e madhe e klubeve amerikane. Kane shume projekte per te arritur nje pike ekuilibri mes shendetit ekonomik dhe paraqitjeve ne nivel te larte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags