Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 18, 2022

Scroll to top

Top

292 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir: “San Siro mund te permiresohet, duhet te arrijme United dhe Bayern. Por sot…”

Thohir: “San Siro mund te permiresohet, duhet te arrijme United dhe Bayern. Por sot…”
Xhorxh Gellci

Erick Thohir ka folur ne mikrofonat e SKY para Inter-Sampdoria: “Kam qene edhe here tjeter ne San Siro, por si tifoz. Eshte nje ndjesi e ndryshme si president, ka me shume presion. Por eshte eksituese. Eshte shume e rendesishme te pregatitim cdo ndeshje sepse cdo ndeshje eshte e veshtire. U kam thene lojtareve kur kam qene para 2 javesh ne Pinetina: eshte shume e rendesishme te luajme jo vetem me talent por edhe me zemer. Objektivi, ne aspektin e shoqerise, eshte te arrijme Manchester United dhe Bayern Mynih.”

SAMPDORIA – “Shpresojme te fitojme dhe te marrim tre piket por nuk duhet ta nenvleresojme kundershtarin: nuk eshte nje ndeshje e thjeshte. Por ne duhet te fitojme.

STADIUMI – “Cfare mendoj per San Siro? Eshte i shkelqyer, ka shume histori por mund te permiresohet me partneret tone ne stadium (dmth Milan)

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags