Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 18, 2022

Scroll to top

Top

623 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir, shoping ne Indonezi: “Edhe une blej fanellat e Interit”

Thohir, shoping ne Indonezi: “Edhe une blej fanellat e Interit”
Ardi Deda

Ne nje dyqan artikujsh sportive ne sheshin Senayan ka dale ne pah Erick Thohir: “Do te mar keto te tre”, i ka thene nje shitesi. Kishte blere tre fanella te Interit. Ka zene ne befasi shitesit, edhe ata qe nuk e dinin se kush ishte: ka qendruar ne radhe dhe me pas ka dhene nje interviste te shkurter per Tribunnews: “Sigurisht qe po, edhe pse jam presidenti mund te blej fanellat e Interit ne nje dyqan. I kam pare ne vitrine dhe kam ndaluar per ti blere”. Nje shitese ka shpjeguar: “Nuk eshte hera e pare qe ben shoping ketu”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.