Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 28, 2021

Scroll to top

Top

870 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir, takim me Ausilion dhe Gardinin. Mancini nuk eshte i pranishem

Thohir, takim me Ausilion dhe Gardinin. Mancini nuk eshte i pranishem
Bujar Berishaj

Erick Thohir, qe ka arritur sot ne mengjes ne Milano, gjate pasdites do te takohet me Piero Ausilio dhe Giovanni Gardinin ne zyrat e Interit per nje takim te pare te merkatos ne prag te sezonit te ardhshem,

Nuk eshte e parapare prezenca e teknikut Roberto Mancini qe, kujton Silvia Vallini e Sky Sport, gjendet ne Miami dhe nuk do te kthehet ne Itali para te dieles kur presidenti i Interit do te rikthehet ne Indonezi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.