Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 8, 2020

Scroll to top

Top

1,102 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir: “Te flasim pak e te punojme shume. De Boer do e ngrej grupin. Tifozet meritojne respekt”.

Thohir: “Te flasim pak e te punojme shume. De Boer do e ngrej grupin. Tifozet meritojne respekt”.
  • On 16/09/2016, 19:23

Presidenti i Inter Erick Thohir ka folur ne saitin zyrtar te klubit zikalter rreth mendimit te tij per humbjen kunder Hapoel: “Mesa duket ndeshja e pare ne Europa League nuk shkoj ashtu sic ne donim. Jo vetem rezultati ishte shume negativ, por edhe loja e djemve nuk ishte ajo qe ne prisnim. Ne nje moment kaq delikat nuk duhet te flasim, por thjesht ti qendrojme afer Frank de Boer pasi jam i sigurt se ai do e gjej rrugen e duhur per ta ngritur kete klub atje ku meriton. Duhet te flasim pak e te punojme shume. Duhet perqendrim, besim dhe respekt perball tifozeve, ne jemi Inter dhe jam i sigurt se do ja arrijme”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.