Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

853 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir: “Te pafat! Ne mesfushe pak ritem, tani nevojitet hapi i duhur per Europen”

Thohir: “Te pafat! Ne mesfushe pak ritem, tani nevojitet hapi i duhur per Europen”
Ardi Deda

“Kemi qene te pafat para shume rasteve per te shenuar. Guarin, Hernanes dhe Cambiasson sot nuk ia kane dale te gjejne ritmin, ne fund mbrojtesi yne nuk ka qene mjaftueshem i perqendruar dhe ka ardhur nje gol i lehte”, ky eshte komenti i presidentit Erick Thohir ne fund te ndeshjes kunder Atalantes qe e ka ndjekur para televizorit.

“Shpresoj qe skuadra te mund te rigjeje hapin e duhur ne nente ndeshjet qe mungojne nga tani deri ne fund te sezonit – vazhdon presidenti-, kemi nevoje te bejme sa me shume pike te jete e mundur per te arritur Europen”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags