Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,826 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Tifozet Interist mezi po presin oren dhe Pioli i ploteson deshiren: Sot do te jete titullar Gabigol!

Tifozet Interist mezi po presin oren dhe Pioli i ploteson deshiren: Sot do te jete titullar Gabigol!
Inter Club Staff

Deshire per Gabigol. Kete ndjesi po perjetojne tifozet zikalter te cilet nuk kane pasur mundesi ta shohin ne nje ndeshje qe nga fillimi talentin brazilian asnjehere qe prej ardhjes se tij ne Milano.

Selfie, autografe, shtrengim duarsh: sulmuesi i ploteson gjithmone deshiren tifozeve. Ndersa sot Pioli, do ti plotesoje me ne fund deshiren atij. Ai nuk do te luaje vetem nje copez loje, por me sakte nga fillimi, duke e nisur keshtu titullar. Natyrisht nese do e mbylle ndeshjen ne fushe eshte per tu pare se si do te shkoje loja, por Interi nuk ka asnje deshire per te snobuar Kupen e Italise, sidomos pas figures teper te keqe ne Europa League. Koicidenca sjell ne mendje se Gabigol ka debutuar pikerisht ndaj Bolognes ne 25 shtatorin e shkuar e sot pikerisht ndaj tyre do te luaje nga minuta e pare.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.