Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,453 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Titujt e gazetave kryesore per diten e sotme

Titujt e gazetave kryesore per diten e sotme
Xhorxh Gellci

Radja Nainggolan eshte akoma objektivi numer nje per drejtuesit e merkatos zikalter. Vleresohen edhe alternativa te tjera, por mesfushori belg eshte zgjedhja e pare e Mazzarrit dhe shoqerise, per vete faktin se do te ishte shume i vlefshem pas shitjes te mundshme te aksioneve tek Thohir per arsye marketingu: lojtari eshte indonezian.

Ne faqen e pare te Gazzetta dello Sport ne shitje pas pak oresh, ka nje vend te dedikuar per merkaton zikaleter. Dhe faqja e pare e saj lexon: “Moratti i dergon mesazh Cellinos: ‘Me prit per Nainggolan.‘”

Ndersa gazeta tjeter kryesore, Corriere dello Sport, hapet me nje interviste ekskluzive me Roberto Mancinin, ish trainerin zikalter: “Do te kthehesha vetem per Romen” – zbulon ish tekniku i Manchester City. Ndersa mbi Interin: “Nuk e shikoj aspak Interin pa Morattin.

Pervec kesaj interviste, nje pjese te rendesishme ze edhe Belfodil: “E kryer, tek Inter shkon Belfodil, tek Parma Cassano.

inter.al, si gjithmone, do ju sjelle artikujt e plote pas daljes ne shitje te gazetave.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.