Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,029 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Tjeter tour de force per Thohir: ne Itali deri te merkuren

Tjeter tour de force per Thohir: ne Itali deri te merkuren
Ardi Deda

Tjeter zhytje e plote e Erick Thohir ne boten zikalter. Pasi ka mberritur dje pasdite ne Malpensa, ka spostuar sot te gjitha impenjimet, duke marre ne konsiderate qe dje ishte feste, ka vendosur tia dedikoje te gjithe diten e tij skuadres.

Ne mbremjen e djeshme, ne fakt, ka shkuar ne Appiano Gentille, ku se bashku me Fassone ka darkuar me skuadren dhe stafin teknik duke perfshire ketu dhe Ausilio. Ne fund manjati eshte kthyer ne qytet, nderkohe skuadra ka shkuar ne grumbullim afer Meazza. E presin dite te lodhshme Erick Thohir, i cili pasi do te asistoje ne ndeshjen kunder Napolit, do te marre pjese, sipas Gazzetta dello Sport, ne asamblene e Liges se futbollit italian ne program te henen. Te marten do te jete i pranishem ne eventin e prezantimit te marreveshjes se re me Infront dhe me pas ne do te marr pjese ne mbledhjen e aksionereve. Te merkuren me pas do te kthehet ne Indonezi, pasi te kete darkuar me Massimo Moratti.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags