Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,064 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

TMW – De Boer eshte ne provim, ka akord total me Leonardon per…

TMW – De Boer eshte ne provim, ka akord total me Leonardon per…
Inter Club Staff

Interi ne rast humbje ndaj Torinos kishte zgjedhur se kush do ta zevendesonte De Boer nga ky moment deri ne fundin e sezoni.

Profili i zgjedhur nga Interi ka qene Leonardo: kete gje e tregon TuttoMercatoWeb, e cila shpjegon se e ardhmja e Frank De Boer tashme eshte plotesisht e lidhur me rezultatet. Jo nga ana e Interit per Marco Silva ndersa Laurent Blanc ka kerkesa teper te larta. Leonardo eshte i vetmi emer qe mund te zevendesoje De Boer ne rast se situata do te rikthehet e njejte me ate te perpara ndeshjes nga Torinos. Hollandezi eshte ne vezhgim te afert dhe braziliani eshte duke pritur nje telefonate nga Interi. Leonardo eshte plotesisht i gatshem te ulet ne pankinen e Interit dhe pse jo, pas perfundimit te sezonit te mare nje rol drejtuesi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.