Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

415 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

TMW – Duncan dhe Bardi ne orbiten e Chievos: Huazim me opsion te mundshem…

TMW – Duncan dhe Bardi ne orbiten e Chievos: Huazim me opsion te mundshem…
Inter Club Staff

Te rejat me te fundit persa i perket te ardhmes se Alfred Duncan vijne nga
Tuttomercatoweb.com.

Pas eksperiences me bluzen e Livornos, mesfushori tashme ka fituar vemendjen e shume ekipeve ne Serie A. Ai eshte rikthyer tashme tek Interi, por mbi te jane Palermo, Chievo dhe Genoa.

Te gjitha po monitorojne situaten e tij, por pikerisht Chievo eshte ekipi qe po e ndjek me me kujdes. Ne kete marveshje mund te perfshihet edhe Francesco Bardi, i cili mund te shkoje ne nje huazim te thjeshte sebashku me Duncan ne Verona.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.