Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

538 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

TMW – Inter-i ka marre nje vendim mbi Caldirola-n

TMW – Inter-i ka marre nje vendim mbi Caldirola-n
Ardis
  • On 18/06/2013, 12:06

Sipas Tuttomercatoweb, Inter-i ka vendosur qe ti jape nje shanc Luca Caldirola-s. Prezantimet shume te mira te bera nga qendermbrojtesi ne evenimetin europian te U21 kane bindur njerezit e merkatos zikalter mbi kualitetet e tij. Sic rezulton, ne fakt, keto dite ka pasur kontakte midis Inter-it dhe Cesena-s, ne te cilen kane folur dhe i kane dhene zgjidhje bashkepronesise se lojtarit. Pervec kesaj mundesie, eshte edhe nje plan tjeter per te, mund te futet ne tratativat e Nainggolan te Cagliari-t.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.