Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

446 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

TMW – Lavezzi ne Janar? Mund te behet. Ndersa per Jovetic…

TMW – Lavezzi ne Janar? Mund te behet. Ndersa per Jovetic…
Inter Club Staff

“Manchester City i thote jo tentativave per Stevan Jovetic, objektiv i merkatos se Interit por edhe te disa skuadrave spanjolle. Klubi anglez ka ndermend te mbaje ish lojtarin e Fiorentines te pakten deri ne fund te sezonit”.

E shpjegon keshtu TuttoMercatoWeb: “Ishte nje objektiv i Interit, qe tashme e ka spostuar vemendjen tek Ezequiel Lavezzi. Ish lojtari i Napolit eshte ne liste merkatoje tek PSG dhe mbase mund te realizohet nje kalim tek zikaltrit qe ne janar. Kontaktet informale kane filluar dhe ne kushtet e duhura tratativat mund te arrijne nje sukses”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.