Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,643 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

TMW – Ricardo Rodriguez ka thene ‘po’: deshiron vetem Interin!

TMW – Ricardo Rodriguez ka thene ‘po’: deshiron vetem Interin!
Inter Club Staff

Ricardo Rodriguez eshte gjithmone e me afer Interit.

Mbrojtesi i majte ka vendosur te ndryshoje skuader ne qershorin e ardhshem dhe ka zgjedhur keshtu zikalterit. Rodriguez ne fakt ka refuzuar me pare PSG dhe Arsenal dhe ne fund edhe Marsejen, skuadra qe e kerkoi me ngulm ne ditet e fundit te merkatos. Tani i takon Interit te gjeje marreveshjen me Wolfsburg qe qendron stoike tek kerkesa e saj prej 22 milione eurosh. Me ‘po-ne’ e lojtarit ne xhep, Interi ka nje plus shume te madh ne kete tratative, por mbetet per tu bindur klubi gjerman. Kete gje e tregon sot TMW.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.