Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

519 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

TMW zbulon: “Marotta dhe Ausilio kane hequr dore perfundimisht nga dy lojtare ne merkato: ata duan vetem…”

TMW zbulon: “Marotta dhe Ausilio kane hequr dore perfundimisht nga dy lojtare ne merkato: ata duan vetem…”
Inter Club Staff

TMW eshte ndalur perseri diten e sotme te merkato e mundshme e Interit ne vere dhe e ka bere kete gje per repartin e prapavijes.

Sipas tyre, tashme Inter ka hequr dore nga dy lojtare me rendesi prapa, por vetem sepse perqendrimi eshte te nje emer.

“Ne kete moment, objektivi numer nje mbetet Bremer. Ka qene ai perpara nje apo dy muajsh, dhe ai eshte akoma.”

“Edhe pse alternativat nuk perjashtohen asnje here, por e verteta eshte se Marotta dhe Ausilio kane zgjedhur ate”, tregon Niccolò Ceccarini qe vazhdon edhe me tej duke perjashtuar dy emra.

 Getty Images

“Ne kete moment, ideale per Interin do te ishte pikerisht te peshkonte nje lojtar te tille te Torino: me eksperience ne Serie A dhe te mesuar me kampionatin vendas.”

“Bremer eshte objektivi numer nje, por edhe endrra e madhe e merkatos per Interin qe te perforcoje mbrojtjen e saj.”

“Nderkohe, lista e alternativave eshte e gjate, por Christensen dhe Senesi mund ti heqim pa problem nga lista.”

“Ato nuk shihen aspak nje prioritet nga zikalterit. Jane shume larg nga te qenit te tille. Objektivi numer nje dhe i vetem eshte Bremer.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.