Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 21, 2021

Scroll to top

Top

1,192 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Tohir: “Europa League nje hap i rendesishem. Vitin tjeter…”

Tohir: “Europa League nje hap i rendesishem. Vitin tjeter…”
  • On 08/05/2016, 17:10

Para se te largohej nga Milano, Erick Tohir ka folur shkurtimishte per Class CNBC rreth planeve dhe sezonit te zikalterve. Mesazhi i pare i presidentit eshte per tifozet: “Deshiroj ti falenderoj te gjithe per mbeshtetjen e pashtershme gjate ketij sezoni. Jemi kualifikuar ne Europa League, eshte nje hap i rendesishem. Por per sezonin e ardhshem duhet te punojme akoma me fort, e te arrijme me larte ne renditje”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.