Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

1,299 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Tohir: “Mancini? Shume vete thone se duhet ta largojme, por ne te vertete vitin e ardhshem te gjithe duhet ti japim atij besim”.

  • On 16/05/2016, 11:24

I ftuari special i Inter Club Indonesia, ne “The Breeze Grand Boulevard” Te Tangerang, Presidenti zikalter Erick Tohir ka perseritur edhe njehere besimin qe ka ndaj Roberto Mancinit. Per fjalet e thena nga Mancini “qendroj nese te gjithe jane te lumtur” Tohir ka komentuar:

Shume vete ankohen dhe me kerkojne ta zevendesoj, por nese e kalojme jeten vetem duke u ankuar nuk do i zgjidhnim kurre problemet. Kemi nevoje ti japim besimin tone Mancinit edhe per sezonin e ardhshem, pavarsishte gjithckaje ai ka akoma dhe nje vite kontrate me Interin”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.