Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

508 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Tohir sot kthehet ne Milano!

Tohir sot kthehet ne Milano!
  • On 06/05/2016, 10:34

Erick Thohir  sot kthehet ne Itali per vizite  te shpejte: “Do te ndjek takimin e menaxherve ne qendren sportive zikalter. Do takohet me skuadren ku do ju kerkoje nje fitore neser per te blinduar vendin e 4-te. Do te jete nje vizite e shpejte, pasi te djelen Tohir do te kthehet ne Indonezi, ne Milano do te rikthehet per finalen e Championsit ne 28 maj. Ky udhetim do te jete vetem per skuadren zikalter, ne tavoline do te bisedohet per merkato, shoqerit kineze, dhe takimi koke me koke me Morattin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.