Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,463 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Torino deshiron me cdo kusht Casadei edhe pas deshtimit te marreveshjes per Bremer: “Ata po tentojne me Interin qe te…”

Torino deshiron me cdo kusht Casadei edhe pas deshtimit te marreveshjes per Bremer: “Ata po tentojne me Interin qe te…”
Inter Club Staff

Me sa duket, Torino edhe pse nuk ka pranuar oferten e Interit per Bremer, me zikalterit deshiron te beje nje tratative tjeter.

Vetem disa dite pas deshtimit te pistes Bremer, qe ne fund shkoi te Juventusi, tashme Torino ka gati nje oferte per Interin.

“Behet fjale per Cesare Casadei, mesfushorin e ri te Interit qe sapo ka dale kampion Italie me Primaveren e Chivu”.

“Ai sipas lajmeve te fundit, duket se mund te transferohet ne Torino edhe pse marreveshja per Bremer ku ai mund te perfshihej ka deshtuar”.

Per kete gje flet Tuttomercatoweb.com e cila tregon: “Cesare Casadei, talenti i lindur ne 2003 eshte nje objektiv i rendesishem i Torinos”.

“Ai mund te perfundoje atje dhe Torino po mundohet te hape nje tratative te rendesishme me Interin edhe pas shkendijave per Bremer”.

“Nderkohe, nga ana e Interit nuk jane ende te bindur se cfare duhet te bejne me talentin e tyre qe kane ne shtepi”.

“Edhe nese ai do te largohet, zikalterit do te kerkojne me patjeter qe te kene nje te drejte riblerje, ndryshe nga Zaniolo”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.