Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

851 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Torino-Inter, gati M’Vila dhe Medel: Ja formacioni i mundshem i zikalterve!

Torino-Inter, gati M’Vila dhe Medel: Ja formacioni i mundshem i zikalterve!
Inter Club Staff

E para ne kampionat per Interin e Mazzarrit dhe eshte menjehere emergjence ne sulm. Tekniku ne fakt do te mund te besojevetem tek Icardi dhe Osvaldo dhe eshte me e mundeshme qe ta nise ndeshjen me vetem nje sulmues, me Mauriton.

Ne mesfushe pritet qe te debutoje Gary Medel i cili do te jete titullar sebashku me M’Vila. pas kraheve te Icardit pritet te jete Kovacic me Hernanes.

Formacioni i mundshem eshte ky:

HANDANOVIC

RANOCCHIA VIDIC JUAN

JONATHAN MEDEL M’VILA DODO

HERNANES KOVACIC

ICARDI

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.