Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 10, 2020

Scroll to top

Top

175 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Torreira, Inter apo Napoli ne te ardhmen e tij? Lojtari: “Jam i perqendruar te Samp, pastaj…”

Torreira, Inter apo Napoli ne te ardhmen e tij? Lojtari: “Jam i perqendruar te Samp, pastaj…”
Bujar Berishaj

Pikerisht sot, Massimo Ferrero (presidenti i Sampdoria), ka konfirmuar interesin e Interit dhe Napolit, pervec te disa klubeve tjera, per Lucas Torreira.

Dhe mesfushori i Sampdoria, per mikrofonat e Sky Sport, ka dribluar pyetjen direkte kur eshte pyetur per te ardhmen e tij: “Nuk e di cfare do te ndodh ne te ardhmen”.

“Tani jam i perqendruar te Sampdoria. Pastaj dua te mendoj per Uruguajin, me Boterorin qe do te jete shume i rendesishem”.

Pra, fjale te pergjithshme me mesfushorin qe nuk flet shume. Por eshte e qarte qe ne vere do te largohet nga Genova.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.