Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,058 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Tottenham dhe Conte hidhen ne sulm per te rrembyer objektivin e Interit? “Gati nje oferte prej 25 milione eurosh”.

Tottenham dhe Conte hidhen ne sulm per te rrembyer objektivin e Interit? “Gati nje oferte prej 25 milione eurosh”.
Inter Club Staff

Me sa duket Tottenhami i Antonio Contes po shikon edhe njehere tjeter ne Serie A per tu perforcuar ne kete merkato.

Pas blerjes se Ivan Perisic ne krahun e majte, ne fakt, sipas asaj qe thote Sky Sport, Tottenham po mendon te futet ne gare edhe per nje lojtar qe pelqehet shume nga Inter.

“Ne oret e fundit ka pasur disa kontakte dhe sondazhe per Destiny Udogie, mbrojtesin e krahut te Udineses”.

“Lojtari shume i talentuar me pasaporte italiane ka shkelqyer ne sezonin e fundit dhe shpesh here eshte afruar edhe me Interin”.

Sky – Il Tottenham piomba su Udogie: trattativa con l’Udinese da 25 milioni - immagine 1

“Tottenham me sa duket pasi ka marre te gjitha informacionet e nevojshme per lojtarin, eshte gati te beje edhe nje oferte te rendesishme per te”.

“Mendohet se ata jane gati te paguajne 25 milione euro, aq sa kerkon edhe Udinese per ta lene direkt te lire lojtarin”.

“Kjo mund te arrihet duke futur ne marreveshjen totale disa bonuse, sepse klubi i Contes nuk deshiron qe ta paguaje kete shifer menjehere”.

“Nderkohe Inter te pakten ne kete vere nuk ka ndermend te beje nje oferte per lojtarin duke qene se eshte e mbuluar nga krahet”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.