Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,686 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Totti: “Morati person i vertete, besnik, i ndershem. Gezon stimen edhe te atyre qe nuk jane me…”

Totti: “Morati person i vertete, besnik, i ndershem. Gezon stimen edhe te atyre qe nuk jane me…”
Inter Club Staff

Francesco Totti, gjate konferences per shtyp te organizuar per rinovimin e kontrates se tij me Romen edhe per dy vjet te tjera ka komentuar edhe shitjen e Interit nga ana e Morattit:

“Me vjen shume keq qe Moratti do i kaloje doren nje personi tjeter shume te rendesishem. Me futboll ka momente shume te veshtira e te zeza dhe ata po mundohen qe te ndryshojne faqe. Por Moratti do te qendroje e do te mbahet mend nga bota e futbollit si nje person i vertete, besnik, i ndershem si dhe ne drejtim te tij do te kete gjithmone stime dhe respekt edhe nga ne jo Interistet.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags