Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,223 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Trajneri i Olympiakos: “Mitroglou pelqehet. E veshtire ta mbajme”

Trajneri i Olympiakos: “Mitroglou pelqehet. E veshtire ta mbajme”
Andi Prifti

Mitroglou mund te jete nje objektiv per sulmin e Interit. Sulmuesi grek i Olympiakos ndiqet nga klubet e Premier League si Arsenal e Liverpool, por dhe ne Bundeslige nga Borussia Dortmund. Trajneri i klubit grek Miguel Michel ka folur per te ardhmen e lojtarit perpara sfides me PSG ne Champions League. Ja fjalet e tij: “Dihet qe disa klube te Premier League interesohen per Mitroglou. AI tani njihet ne nivel europian, eshte normale qe te ndodhe. Rinovimi? Ne kemi bere nje oferte konkrete, por nese vazhdon te luaje keshtu do jete e veshtira ta mbajme ne qershor.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.