Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

818 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Tre lojtare zikalter po behen gati te luajne sebashku me Messi-n!

Tre lojtare zikalter po behen gati te luajne sebashku me Messi-n!
Inter Club Staff

Leo Messi ka vendosur se cilet do te jene shoket e tij ne aventuren e tij me te re qe do ta shikojne ate protagonist ne Los Angelos ne 3 Korrikun e ardhshem.

Ylli i Barcelones ka vendosur qe te organizoje nje ndeshje bamirsie me shoket e tij kunder nje ekipi me lojtare nga e gjithe bota. Ne skuadren e tij do te luajne Walter Gargano dhe Alvaro Pererira. Nderkohe ne skuadren kundershtare me lojtare nga e gjithe bota eshte grumbulluar edhe Antonio Cassano.

Ne fakt, asnjeri nga tre lojtaret e siper permendur nuk e ka te sigurte qendrimin tek Interi, gjithcka do e kete ne dore Walter Mazzarri.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.