Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

595 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Tronchetti:”Moratti, po ben gjithcka ne te mire te Interit…”

Tronchetti:”Moratti, po ben gjithcka ne te mire te Interit…”
Donald Elmazi

Ekziston nje kuriozitet ne boten zikalter per tratativen qe do te sjelle shitjen e kuotave tek Erick Thohir. Ne nje event MarcoTronchetti Provera tregon: “Mendoj qe Interi do gjeje nje rruge te garantuar per tifozet. Une jam nje tifoz dhe Moratti eshte tifoz me shume se cdo njeri. Ai kujdeset per cdo gje qe po ndodh ne kete tratative”.

Me pas njeres prej pyetjeve ne lidhje me tratativen ai i eshte pergjigjur: ” Moratti eshte negociuesi dhe ai po merret me kete ceshtje”. Me pak fjale le te kuptoje se nuk di shume rreth asaj qe do te ndodhe ne fund me manjatin Indonezian.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.