Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

2,984 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

TS – Banega-Erkin, plus 4 te tjere. Dhe nese largohet Icardi dhe Handa….

TS – Banega-Erkin, plus 4 te tjere. Dhe nese largohet Icardi dhe Handa….
Juxhin Nebiaj

Erick  Tohir eshte rikthyer ne Milano per te folur me drejtuesit zikalter per perforecimet gjate merkatos se veres. Banega dhe Erkin jane te bllokuar nga zikaltrit, dhe pritet hapja e merkatos per tu zyrtarizuar. Tani hidhen syte nga objektiva te tjere: nje tjeter mbrojtes krahu (Bruno Peres , Vrsaljko), nje qendermbrojtes (Bruma?), nje mesfushor ne rast te ndonje largimi (Yaya Touré, Soriano ose Lass Diarra) dhe ne sulm (Candreva, Bellarabi, Berardi, Nani). Nese largohet Icardi, athere do kerkohet dhe nje qendersulmues: Milik (Ajax), Haller (Utrecht), Janssen (AZ), ose Pavoletti. E njejta gje vlen dhe ne rast largimi te Handanovic ne liste jane: Sirigu, Perin e Neto”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.