Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

810 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ts – Brozovic-Inter: Gjate javes qe vjen do te mbahet nje tjeter takim.

  • On 22/05/2016, 11:02

Edhe Tuttopsort e konfirmon: “Marcelo Brozovic eshte nje nga kandidatet per tu shitur (20-25 milion). Pas fjaleve qe tha agjenti i tij (Ausilio eshte ne angli, dhe ka qellim ta shesi) dhe se meriton nje page me te larte, Tuttosport rikujton dhe ve ne dukje se agjenti i Brozos ndoshta ka harruar qe ne 8 mars, me kerkesen e tij eshte takuar me Ausilion pikerishte per te diskutuar rreth rinovimit te kontrates, ku nga 1.2 milion euro qe perfiton aktualishte te arrinte ne 2 milion plus bonuse. Gjate kesaj jave eshte vendosur nje tjeter takime koke me koke ndermjet tyre. Arsenal eshte klubi me shume i interesuar per Brozovic.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.