Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

938 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

TS habit: “Inter, sinjale te forta per nje super goditje ne mbrojtje? Ja cfare po ndodh. Oferte per…”

TS habit: “Inter, sinjale te forta per nje super goditje ne mbrojtje? Ja cfare po ndodh. Oferte per…”
Inter Club Staff

Tuttosport, ashtu si te gjithe mediat e tjera te shkruara italiane, ka folur edhe sot per merkaton e Interit.

Ata kane dashur te ndalen ne te ardhmen, ne sezonin qe do te vije, duke permendur nje goditje teper te rendesishme qe mund te ndodhe ne prapavijen e Interit.

Sipas tyre, Inter ka derguar sinjale shume te forta per nje super goditje ne prapavije dhe kjo gje po shikohet edhe nga strategjia e Torinos.

“Po, sepse Torino me sa duket eshte hedhur ne sulm mbi nje lojtar shume te talentuar te Frosinones ne Serie B.”

“Behet fjale per Gatti, per te cilin edhe Inter ka kerkuar informacion, por qe mbase mund te heqe dore me deshire duke kerkuar nga Torino nje skonto per Bremer.”

“Me brazilianin Interi gjendet ne nje pozicion te mire sepse me agjentin e lojtarit ka gjetur nje dakordesi dhe tani duhet te flase me Torinon.”

“Ne kete moment Torino kerkon 25 milione euro per te por qe konsiderohen shume duke qene se lojtari eshte ne skadence ne 2023.”

“Keshtu, duke lene Torinon te marre Gatti, Inter mund te marre nje ulje te rendesishme per Bremer. Eshte ai mbrojtesi i projektuar te blihet nga Marotta dhe Ausilio ne veren e ardhshme.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.