Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

911 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

TS – Handanovic-Chelsea. Per 15 milion mund te mbyllet!

TS – Handanovic-Chelsea. Per 15 milion mund te mbyllet!
  • On 22/05/2016, 10:35

Chelsea futet fort ne garen per Samir Handanovic. Sipas Tuttosport, do te kemi te reja per te ardhmen e sllovenit. “Eshte Chelsea ne te ardhmen e Handanovic. Eshte e dyshimte nese numri 1 slloven do te largohet nga Inter per te Chelsea, keshtu do te humbiste mundesine e Europa League dhe nuk do te merte pjese ne asnje kupe europiane.

Por Premier eshte nje nder kampionatet me te lakmuar nga shume futbolliste, dhe mundesia per te zene vendin e Courtois eshte vertete intriguese. Sipas te perditshmes torineze per 15 milion euro mund te mbyllet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.